Hostel Canto Da Alegria
Uai απέχει μόνο 1 χλμ. από το ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria Itanhaém, που διαθέτει αυλή και ρηχή πισίνα.
Pedra Do Cachorro σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια, ενώ Nossa Senhora de Lourdes Cave 6 λεπτά με τα πόδια από τον ξενώνα. Ecosurf βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Αυτό το παραθαλάσσιο ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια με θέα στην εσωτερική αυλή.
Το Canto Da Alegria προσκαλεί τους επισκέπτες να πιουν ένα ποτό στο beach μπαρ. Σερβίροντας μεγάλη ποικιλία φαγητών, το Quiosque Ponto Chic Do Paraiba απέχει 14 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Uai1,1 χλμ.
- Trilha do Morro Sapucaitava400 μ.
- Cibratel Beach1,6 χλμ.
- ParoquiaNossa Senhora de Aparecida1 χλμ.
- Bed Anchieta1,3 χλμ.
- Paroquia Santa Teresinha Do Menino Jesus Cmps900 μ.
- Praia Das Conchas1,5 χλμ.
- Nossa Senhora de Lourdes Cave400 μ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο110 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria στις 14:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria αποτελεί 50$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Πώς μπορώ να πληρώσω σε τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria;
Οι πελάτες του τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria μπορούν να πληρώσουν με Visa και MasterCard. - ❓
Τι πισίνα έχει σε τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria;
Υπάρχει ρηχή πισίνα σε τo ξενοδοχείο Hostel Canto Da Alegria.